Pirmas kreditas nieko nekainuoja

Pirmas kreditas nieko nekainuoja

Pirmas kreditas nieko nekainuoja. Turbūt jau matėte ne vieną reklaminę kampaniją, kurioje akcentuojama, jog pirmas kreditas nieko nekainuoja? Taip ir yra – jūs galite skolintis NEMOKAMAI, nes dabar yra ypač geros sąlygos pasinaudoti pirmosios paskolos pasiūlymais daugelyje bendrovių. Žinoma, kiekvienoje paskolas teikiančioje įmonėje galioja vidaus tvarka, kuri apibrėžia visus skolinimosi reikalavimus, bet nereikėtų pamiršti, kad ne tik vidinės taisyklės nurodo kam skolinti, o kam ne – kreditoriai yra įpareigoti pinigų neskolinti tiems, kurie yra pabrėžiami mokumo vertinimo nuostatose. Skolinimas tokiems asmenims būtų laikomas grubiu pažeidimu, kas reikštų nemenką baudą. Būtent todėl  greitųjų kreditų bendrovės atsakingiau žiūri į klientų mokumo vertinimą. Pirmas kreditas nieko nekainuoja tuomet kai klientas atitinka visas sąlygas.

Pirmas kreditas nieko nekainuoja

Viena pagrindinių sąlygų, kaip jau ir sako pats akcijos šūkis, yra ta, jog klientas turi būti naujas, tai turi būti pirma jo imama paskola pasirinktoje bendrovėje. Jeigu jūs pamatėte tokią akciją bendrovėje, kurioje jau prieš tai skolinotės, vargu ar galėsite pasinaudoti tokiu pasiūlymu, nes tai juk nebus pirmas jūsų paimtas kreditas. Norintiems skolintis nemokamai, reikia rinktis tuos kreditorius, kurių paslaugomis dar nei karto nebuvo pasinaudota. Tad jeigu ir jūs ieškote tokio pasiūlymu, tiesiog reikėtų, kad pakeistumėte kredito teikėją t.y. kreiptumėtės ne į tą, iš kurio anksčiau skolinotės, o  į tą, kurio paslaugomis susidomėjote pirmą kartą.

Naudinga pasidomėti:

Nekainuoja mokiems asmenims

Taip pat reikėtų pabrėžti sąlygą, kad pirmas pasiskolinimas nieko nekainuoja tiems, kurie kaip ir kiti vartotojai, yra mokūs asmenys. Tai reiškia, kad nors ir pirmą kartą skolinatės iš pasirinktos bendrovės, jūs vis tiek turite atitikti mokumo vertinimo kriterijus. Jeigu jūs esate nemokus asmuo, jums kreditas gali būti ir nesuteikiamas. Na didžiausia tikimybė ir yra ta, kad kreditorius atsisakys paskolinti pinigų, nes tada jam grėstų bauda už tai, kad skolino pinigus tokiam žmogui, kuris ir taip aišku, kad negalės to kredito grąžinti. Jeigu norite nemokamos paskolos, ją gausite tik tada, kai įrodysite, jog jūs esate mokus – gaunantis pajamas, laiku vykdantis įsipareigojimus bei neturintis daug skolų kitiems kreditoriams ar paslaugų teikėjams.

About the author