sms paskolos

SMS kreditas

SMS kreditas. Dabar skolintis yra paprasčiau ir pigiau nei bet kada. Pasiskolinti pinigų trumpąja SMS žinute labai paprasta: reikia tik užsiregistruoti greitojo kredito bendrovės tinklapyje, kur reikės suvesti duomenis, patvirtinančius jūsų tapatybę ir tai, jog esate pilnametis, bei pervesti simbolinį 1 cento ar kitokį registracijos mokestį, kad būtų patvirtinta galiojanti jūsų banko sąskaita. Tai užtruks vos kelias minutes. Ir jau tada į šią banko sąskaitą galėsite gauti paskolą išsiuntę tik SMS žinutę trumpuoju numeriu. Pinigai jūsų sąskaitą pasieks vos per kelias minutes. SMS kredito privalumas yra tai, jog imant tokią paskolą, kreditorius iš jūsų nereikalauja jokio užstato ar laiduotojo. Tai, kad esate mokus ir galėsite grąžinti paskolą, patvirtinate pervesdami registracijos mokestį.

SMS kreditas

sms kreditas

Labai dažnai greitojo kredito įmonės siūlo pirmąją paskolą gauti su labai mažomis palūkanomis arba išvis be jų, kas reiškia, kad grąžinsite lygiai tokią pačią pinigų sumą, kokią ir pasiskolinote. Tai yra labai naudinga, jei galvojate skolintis tik vieną kartą. Taip pat yra bendrovių, taikančių lojalumo programas klientams, kurie dažnai naudojasi jų paslaugomis. Tad galėsite pasirinkti sau labiausiai tinkančią kredito paslaugas teikiančią įmonę pagal savo poreikius.

Naudinga pasidomėti:

Patogi galimybė pasiskolinti

SMS kreditas yra greitas ir patogus būdas gauti pinigų, jei staiga jų pritrūksta. Jums nereikia eiti į jokią įmonę ar netgi kompiuterio – užtenka telefono, kuriuo reikia išsiųsti trumpąją SMS žinutę norint gauti paskolą. Papildomi pinigai gali praversti norint įsigyti brangesnį pirkinį ar nudžiuginti artimus žmones mielomis dovanomis. Tačiau į skolinimąsi žiūrėkite atsakingai. Skolinkitės tik tokią pinigų sumą, kurią tikrai galėsite grąžinti per nustatytą laiko terminą. Na, o jeigu jau atsitiktų taip, jog negalėsite laiku grąžinti paskolos, greitojo kredito įmonės tinklalapyje galėti pratęsti gražinimo terminą už nustatytą mokestį. Taip išvengsite galimų nemalonumų.

Taigi, jei nutiko taip, kad turite kelis kreditus ar paskolas ir susiduriate su sunkumais grąžinti, naudinga pasidomėti refinansavimo galimybėmis.

MegaCredit.lt

About the author