Banko paskolos

Banko paskolos

Banko paskolos ne visada yra geriausia išeitis – tam tikrose situacijose jums geriau būtų rinktis greituosius kreditus, kurie suteikiami internetu ir be jokio turto įkeitimo. Galima lyginti bankų teikiamas vartojamąsias paskolas su greitais kreditais, be esmė tame, kad dabar internetu skolinančios bendrovės nelabai nusileidžia komerciniams bankas. Pagal matomus pasiūlymus, galima sakyt, kad kai kuriais atvejais rinktis greituosius kreditus būtų naudingiau, nes sąlygos nėra labai jau skirtingos, o ir šiaip – bankai retai kada skolina pinigus siūlant įvairias akcijas.

Banko paskolos

Nemokamos paskolos tik kreditų bendrovėse

Banko paskolos nėra tokios patrauklios vien todėl, kad jie nesiūlo nemokamų paskolų kaip kai kurios kreditų įmonės internete. Pavyzdžiui, jūs iš banko vargu ar gausite mažas sumą mėnesio laikotarpiui – yra nustatyti limitai, todėl bankuose lankytis reikėtų tuomet kai reikia didelės sumos ilgam terminui. Nors ir dėl to dabar galima pasiginčyti – internete yra ne viena bendrovė, kuri skolina ir kelių metų laikotarpiui. Esmė tame, kad trumpalaikio skolinimosi metu ko gero geriausia būtų rinktis greituosius kreditus, nes jų dėka jūs galite sutaupyti – yra tokių akcijų, kurių metu jūs galėtumėte gauti paskolą mėnesiui ar dviem be jokių palūkanų, tiesiog nemokamai. Ar tai jums gali pasiūlyti komerciniai bankai?

Naudinga pasidomėti:

Geriausios palūkanos ieškant ilgalaikio kredito

Paskolų palūkanos galbūt yra vienintelis rodiklis, kuris parodo skirtumus tarp greitųjų kreditų ir bankų. Čia reikėtų pastebėti, kad bankuose esančios vartojimo paskolos yra pigesnės. Bet nereikėtų nuvertinti ir greitųjų kreditų bendrovių, nes šios irgi skolina gana žemomis palūkanomis. Tai reiškia, kad norint pasiskolinti internetu mažomis palūkanomis, jums reikia ieškoti ilgalaikius kreditus teikiančių bendrovių. Jų siūlomos palūkanos retai kada būna didesnės nei bankų, tuo labiau, kad ir ilgam terminui pasiskolinti būtų nesunku.

Svarbiausia yra atkreipti dėmesį patogumą – bankuose teikiamos paskolos ne visada yra prieinamos paprastiems ir jokio turto negalintiems įkeisti žmonėms. Bankuose neretai prašo užstato, o štai greitųjų kreditų įmonės jo nereikalauja. Tai yra pagrindinis privalumas, tuo labiau, kad internetu pasiskolinti yra daug paprasčiau ir greičiau. Nereikia niekur vykti – paraiška užpildoma internetu ir tiek.

MegaCredit.lt

About the author