Kas gali paskolinti pinigų?

Kas gali paskolinti pinigų?

Patekote į situaciją kai tenka galvoti kas gali paskolinti pinigų? Lietuvoje yra nemažai asmenų, kurie užsiima finansavimu, tačiau tai nereiškia, kad tokios finansinės paslaugos yra sutiekiamos bet kam. Jums reikia pasidomėti kaip vyksta visos skolinimosi procedūros, nes dabar mūsų šalyje yra nemažai įstatymų, kurie reguliuoja visą skolinimo tvarką tarp kreditorių ir paskolų prašančių asmenų. Norintiems sužinoti kas gali paskolinti pinigų, pirmiausia siūlytume pasidomėti apie tai internete – internetu dabar dauguma kreditorių teikia paskolas, tačiau aišku – kiekvienas nustato tam tikras sąlygas.

Kas gali paskolinti pinigų?

Pinigų jums paskolinti gali greitųjų kreditų bendrovės, privatūs skolintojai, bendro finansavimo įmonės, bankai bei kredito unijos. Visi šie skolintojai turi išskirtinių savybių, kurios ne visiems bus priimtinos. Labiausiai norėtume išskirti bendro finansavimo paslaugas bei privačius skolintojus t.y. fizinius asmenis, kurie teikia paskolas su skolos rašteliu.

Naudinga pasidomėti:

Šiek tiek istorijos

Bendras finansavimas Lietuvoje pradėjo veikti visai neseniai t.y. anksčiau tokių įmonių apskritai nebuvo, o apie tokią paslaugą buvo galima išgirsti tik užsienyje. Lietuvoje pradėjo veikti pirmosios tokios įmonės, tad iškart turėtumėte žinoti, kad iš jų jūs taip pat galite pasiskolinti pinigų. Šios įmonės veikia gana paprastu principu – ne jos yra tiesioginiai kreditoriai. Kreditoriais yra paprasti žmonės, kurie sukuria būsimą kapitalą paskolai. Tai reiškia, kad į tokias įmones yra įtraukiami paprasti žmonės, kurie nori savo santaupas padidinti investuojant į kitiems žmonėms suteikiamas paskolas. Tai reiškia, kad tokie žmonės gauna kažkokį nustatytą procentą nuo suteiktos paskolos. Bet aišku – paskolų verslas yra rizikingas, todėl tokie žmonės kartais ir praranda savo pinigus, jeigu paskolina ne labai mokiam asmeniui. Tokios bendro finansavimo įmonėse yra siūlomos labai mažos palūkanos ir ilgi skolinimosi terminai. Todėl suprantama, kodėl tokios bendrovės tampa patrauklesnės nei bankai.

Privatūs skolintojai, kurie siūlo savo paslaugas per skelbimų portalus, ne visada elgiasi sąžiningai – jie kartais apgaudinėja žmones imdami didžiulius paraiškos nagrinėjimo mokesčius, o kreditų taip jie ir nesuteikia. Šių kredito teikėjų paslaugų siūlytume privengti – nes juk nenorėtumėte prarasti savo paskutinius pinigus?

About the author