Paskolos dirbantiems užsienyje suteikiami Lietuvos bendrovėse

Paskolos dirbantiems užsienyje

Paskolos dirbantiems užsienyje. Gyvenate ne Lietuvoje? Ne bėda! Paskolos dirbantiems užsienyje suteikiamos itin puikiomis sąlygomis!

Paskolos dirbantiems užsienyje suteikiami Lietuvos bendrovėse

Vartojimo paskolos dirbantiems užsienyje suteikiamos Lietuvos bendrovėse. Galima teigti, jog neretais atvejais, asmuo dirbantis užsienio valstybėje turi netgi geresnius šansus gauti paskolą nei Lietuvoje dirbantis ir gyvenantis asmuo. Taip yra todėl, jog pajamos iš užsienio yra daug aukštesnės ir stabilesnės. Todėl vietinės bendrovės tą suprasdamos, gali pasiūlyti itin lanksčias palūkanų normas. Kitais žodžiais tariant, užsienio pajamos yra tokios pat vertingos, kaip ir vietinės, skirtumas tik jų suma. Vidutinis atlyginimas Lietuvoje siekia kiek daugiau nei 700 eurų, kuomet Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ar Danijoje ši suma viršijama keletą kartų. Būtent dėl daug didesnių pajamų – kreditai dirbantiems užsienyje yra suteikiamos itin geromis palūkanomis.

Naudinga pasidomėti:

Kodėl Lietuvoje skolintis geriau nei užsienyje?

Suprantama, jog gali iškilti klausimas, kodėl dirbant užsienio valstybėje, nesiskolinti būtent joje. Būnant emigrantu, vietinėms įstaigoms kelsite nepasitikėjimą. Jeigu dar negyvenate daugiau nei 5 metus, jūsų kredito reitingas bus žemas, įmonės bijos, jog išvyksite iš šalies ir nebepajėgsite grąžinti kredito.

Tuo tarpu Lietuvoje, bendrovės tokių baimių neturi, nes esate Lietuvos pilietis ir grįždamas gyventi atgal, parsivežate patirtį, kuri leis lengvai susirasti darbą. Vadinasi net ir grįždamas – neprarasite mokėtingumo, anaiptol, būsite lengviau pasiekiamas.

Kur geriausia skolintis dirbant užsienyje 2017 metais?

Mes rekomenduojame tarpusavio skolinimo platformas. Turint aukštesnes nei vidutinės pajams, galima skolintis mažomis palūkanomis. Palūkanų norma gali nesiekti 10%.

Jeigu paskolos reikia ypač greitai, rekomenduojame greitųjų paskolų bendroves. Paskolos mažiausiomis palūkanomis yra išvardintos mūsų namų puslapyje. Rekomenduojame vienu metu užpildyti daugiau nei vieną paraišką, taip padidinsite šansus gauti kreditą ypač greitai.

Prieš imant kreditą ar paskolą svarbu įvertinti savo ilgalaikes finansines galimybes. Taip, jei jos yra šiuo metu stabilios reikėtų įsivertinti kas galėtų pasikeisti ateityje ir kaip tai paveiktų Jus kaip kredito gavėjo mokymą, paskolų grąžinimą. Tai padarius kreditoriams kils mažiau klausimų dėl Jūsų rizikos.

About the author